Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Robienie zakupów

Dowiedz się więcej o słoju z kranikiem.

Od jakiegoś trwa renesans mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź przygotowywanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i napojów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, posiadające sporo zastosowań. Jak możemy je zastosować? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, iż wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają duże objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na przygotowanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on regularnie używany do podawania napojów – głównie podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania oranżad, lemoniad, soków oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego zaletą jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]