Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Dbanie o zdrowie Robienie zakupów

Więcej informacji o maseczce wielokrotnego użytku.

COVID-19, który opanował wszystkie państwa, nieodwołalnie przeistoczył nasze kontakty społeczne oraz życie. Normy dystansu społecznego narzucają obowiązek stosowania określonych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed rzeczywistym zagrożeniem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do sklepu czy biura, gdzie najczęściej przebywamy w większej grupie ludzi, powinniśmy bezwzględnie założyć na nos oraz usta ochronną maseczkę. Jak jednak postąpić, jeżeli trudno nam się oddycha w popularnej maseczce z bawełny?

Mini przyłbica – wytrzymała i wygodna

Ci, którzy uważają materiałowe maski ochronne za nieporęczne i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, powinny sprawić sobie ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Vitberg Mini Shield. Chroni ona użytkownika przed kontaktem z patogenami podobnie jak maska chirurgiczna, czyli zakrywa usta i nos, ale zarazem umożliwia lekkie oddychanie. Jej głównymi plusami są trwałość, wygoda i zaledwie kilkugramowa waga, nie wykraczająca poza 7-10g. Ta mini przyłbica wyprodukowana jest z tworzyw, dzięki którym może być stosowana wiele razy. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdorazowym użyciu można odkazić, a samą całość można też czyścić ręcznie (aż do trzydziestu razy) w wodzie z detergentem.

Przyłbica ochronna – dla osób pracujących oraz astmatyków

Ochronną przyłbicy rekomenduje się stosować każdemu, kto dba o ochronę, ale i wygodę. Osoby mające kłopoty z oddychaniem, mające ukończony 50 rok życia oraz sportowcy docenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też rekomendowana wszystkim, którzy są zobligowani zakładać maski ochronne podczas pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie krępuje ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie nawet przez parę godzin nie jest kłopotliwe. Ludzie młodzi na pewno uznają za atut również to, że działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w smartfonach.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]