bagażniki dachowe

Zalety boksów dachowych – pojemność i komfort podróży

Robienie zakupów Zagadnienia motoryzacyjne

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające transportować dużą liczbę walizek, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz innych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz pojazdu. W sprzedaży istnieje wiele typów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, jak również belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wykonane z materiałów odpornych na rdzę, uszkodzenia czy promieniowanie słoneczne. Nadzwyczaj popularne są też boxy dachowe o opływowej budowie, które nie stawiają oporu powietrza podczas podróży. Oczywiśćie, typ bagażnika powinien być dobrany do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – spora pojemność

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz dodatkowo paski transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wymagających trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają sporą pojemność, a korzystanie z nich jest niebywale komfortowe. Wybrane boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga użycia wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je założyć?

Transport sprzętu na dachu samochodu to bardzo praktyczne rozwiązanie, które stosuje szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają z reguły osoby lubiące aktywnie spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się również na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe rodzaje sprzętu turystycznego, których z uwagi na rozmiar nie umieścimy wewnątrz samochodu.

Adres:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]