Zalety rolet zaciemniających

Robienie zakupów Wyposażenie i urządzanie wnętrz

Dla kogo roleta typu 100% zaciemnienia albo roleta dzień i noc zaciemniająca to najlepszy wybór? Czy zawsze warto wybrać stuprocentowe zaciemnienie do wnętrza? Zalet tych produktów jest pełen wachlarz, a kontrola docierających do wnętrza promieni słonecznych nie jest ich jedyną pozytywną właściwością. W przypadku rolet 100% zaciemniających jest możliwe pełne zaciemnienie, jednak w rolecie dzień i noc już nie. Który rodzaj najlepiej zda egzamin w Twoich wnętrzach? Tu znajdziesz odpowiedź.

Plusy rolet wewnętrznych zaciemniających i rolet dzień i noc

Totalna kontrola nad ilością promieni słonecznych wpuszczanych do pomieszczenia to niezaprzeczalny plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień i noc dysponują szeregiem wspólnych mocnych stron i zalet. Pierwsza z nich to możliwość montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach drewnianych, jak i PCV. Mówiąc o montażu – jest on niepodziewanie prosty, całkowicie bezinwazyjny, nie potrzeba przy nim wiercenia, użycia śrub i gwoździ. Z samodzielnym montażem rolety dzień i noc lub 100% zaciemnienia poradzi sobie każdy.
Kilkanaście kolorów w ofercie powoduje, że produkty te odnajdą się w każdym pomieszczeniu. Rolety dzień i noc występują także w wariancie zebra – składają się one z siatki pasów materiałów w jednej lub kilku barwach. Takie rolety mogą stać się elementem ozdabiającym mieszkanie.

Rolety 100% zaciemnienia w Krakowie, Warszawie i innych miastach Polski

Rolety zaciemniające są produkowane przez wielu wiodących producentów i marek. W czasie zakupów rekomendujemy wybór rodzimej firmy – producenta rolet zaciemniających. Trójmiasto, Warszawa lub Kraków to liderzy produkcji i dystrybucji rolet. Na specjalne żądanie klienta istnieje także opcja spersonalizowania towaru. Rolety zaciemniające na wymiar przeznaczone są do okien nie mających standardowych rozmiarów.