Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Rozwiązania dla przemysłu

Sprawdź, gdzie zamówić serwonapędy, wejdź na https://tinyurl.com/ygycde9b.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz szerokie zastosowanie robotyki w wielu sferach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po odpowiednie rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi dokładne układy napędowe i sterowniki serwo od renomowanych globalnych wytwórców.

Silniki DC i BLDC, przekładnie i motoreduktory od renomowanych producentów

Działająca od ponad 15 lat na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych DC, przekładni planetarnych i falowych, jak również motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) wytwarzanych z surowców wysokiej jakości przez uznanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się wysoką niezawodnością i żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są wykorzystywane m.in. w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy sprzętu medycznego, a ze względu na możliwość ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kriogenice, lotnictwie i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne, dużej wilgotności (nawet do 90%), a także przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie również produkty Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH i Positec.

Adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]