Nowoczesny wzmacniacz szerokopasmowy

Rozwiązania dla przemysłu

Jeśli chcesz kupić wzmacniacz szerokopasmowy, powinieneś odwiedzić ten adres

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjne urządzenie używane przez operatorów TVK. Ich kluczową funkcją jest spotęgowanie mocy sygnałów kierowanych do indywidualnych telewizorów. W którym miejscu zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – wielofunkcyjne urządzenie

Wzmacniacze szerokopasmowe pracują z reguły w paśmie 50 Hz – 1 GHz. Doskonale filtrują wszelkie zakłócenia wywołane najczęściej przez usługi internetowe i umożliwiają odbieranie treści zwrotnych. Przeważnie zlokalizowane są w blokach, aby wzmacniać sygnał bezpośrednio. Zasilanie modułów odbywa się zdalnie lub lokalnie, co sprawia, że wzmacniacz szerokopasmowy może być usytuowany bez większych ograniczeń. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomity, a obsługa wzmacniacza nieskomplikowana. Sprzęty te cechują się wysokim poziomem wyjściowym – na przykład 123dBuV. Właściwości mogą być różne, w zależności od używanego modułu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – szybka obsługa

Konfiguracja sprzętu wzmacniającego sygnał nie sprawia problemów. Używa się do tego celu moduły WHX-823 lub moduły WHX-923. Wzmacniacze posiadają również profesjonalną ochronę przed spięciami pochodzącymi z linii, co powoduje, że są niezwykle bezpieczne. Niektóre z nich posiadają profesjonalny filtr ingresu. Niski koszt inwestycji powoduje, że wzmacniacze szerokopasmowe są powszechnie stosowane i gwarantują widzom doskonałą siłę sygnału w warunkach domowych. Ogromną zaletą jest też energooszczędność na poziomie do <8W.

Adres:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]