Górskie wyprawy tylko z doświadczonym przewodnikiem

Podróże Sport, rekreacja, hobby

Potrzebujesz więcej wiadomości o górach zimą dla początkujących? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Uwielbiasz sporty ekstremalne i zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym turystą, który ceni bezpieczne i rzetelnie przygotowane eskapady kierowane przez profesjonalnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 poziomy trudności

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, których celem są pasma górskie niemal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do zwolenników turystyki górskiej, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które cenią aktywne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić umiarkowanym doświadczeniem w analogicznych ekspedycjach. By partycypować w wyprawie nieodzowny jest zadowalający stan zdrowia, a także świetna kondycja fizyczna. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o odmiennym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to trekking dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w wyprawach na wierzchołki gór powyżej 4000 m n.p.m. Wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o ogromnych umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Dlaczego warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane doznania. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić marzenia oraz poznać swoje reakcje w ciężkich sytuacjach. Firma angażuje zawodowych liderów oraz przewodników znających na wylot specyfikę górskiego obszaru, ale także chętnie dzielących się swoim doświadczeniem z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni również zminimalizować ewentualne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Himalaje i Alpy.

Adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]