Biuro architekta – Bartłomiej Sitarski

Usługi branży budowlanej

Więcej danych o szczegółach oferty pracowni architektonicznej Kraków znajdziesz tu

Niewątpliwie chcesz, by w świeżo wybudowanym domu każdy szczegół był taki jak sobie wymarzyłeś. Na powodzenie podjętych przez Ciebie starań duży wpływ ma przede wszystkim to, jaki projekt domu wybierzesz. Znalezienie najbardziej interesujących ofert nie powinno na szczęście sprawić problemów – projekt może wykonać pracownia architektoniczna albo, jeśli zależy ci na czasie, możesz kupić katalogowy projekt. Jakie rozwiązanie będzie bardziej opłacalne? Które wybrać??

Nie musisz powierzać projektu biurze architektonicznemu

W sieci w parę chwil znajdziesz tysiące projektów domów. Są tam oferty dla mniej wymagających osób i tych, którzy chcą zyskać bardziej nietypowy projekt. Ich najmocniejszą stroną jest z pewnością cena – za najtańsze wydasz jedynie za niewiele więcej, niż dwa tysiące zł. Oprócz tego jest to najlepsza opcja dla osób, którym zależy na czasie – gotowe projekty możemy mieć od ręki.

Projekt sporządzony w biurze architektonicznym

Usługi oferowane przez biuro architektoniczne okażą się doskonałe dla klientów, którzy chcieliby wznieść dom, który będzie wyróżniał się na tle innych nieruchomości. Wybierając takie wyjście zyskujemy pewność, że dokument spełni wszystkie nasze oczekiwania – przed jego sporządzeniem projektant dowie się, co jest dla nas najważniejsze.

Ceny w biurze architektonicznym

Projekt wykonany przez biuro architektoniczne okaże się jednak dużo bardziej kosztowny niż katalogowy – klienci, którzy na niego postawią powinni liczyć się z wydatkiem około dwustu złotych za m2.

Adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]