Tradycyjne projekty domów drewnianych

Usługi branży budowlanej

Więcej na temat domy drewniane projekty na http://barteksitarski.pl/goralszczyzna.html.

Polacy coraz częściej wybierają budowanie domów z bali. Nowatorska technologia sprawia, że takie budynki nie tylko wyglądają niezwykle stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domach z bali można mieszkać przez cały rok? Gdzie znaleźć architekta, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – tańsza inwestycja

Całoroczne domy drewniane zaczynają coraz częściej być widoczne w polskim krajobrazie. Ogromna ilość atutów sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich domów. Najważniejsza kwestia – są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Mały ciężar nieruchomości oznacza duże oszczędności. Całoroczne domy drewniane powstają niezwykle szybko, gdyż są wyprodukowane z przygotowanych wcześniej elementów. Nie musimy martwić się o prace związane z murowaniem. Fachowcy podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego konstrukcje drewniane zyskują coraz większe grono fanów. Łączą one w sobie zupełnie odmienne elementy. Z jednej strony urzekają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie budynki. Jednak dzięki nowatorskim prefabrykatom gwarantują funkcjonalność identyczną jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – surowiec naturalny

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje skonstruowane z surowca naturalnego, dzięki czemu w środku panuje korzystny mikroklimat. Dzięki użyciu drewna osoby zmagające się z alergiami czują się po prostu lepiej. Domy z bali wyróżniają się znakomitymi współczynnikami izolacji cieplnej, nie musimy ich jeszcze docieplać. Kolejnym walorem jest niewielka grubość ścian, co gwarantuje duży metraż domu. Domy drewniane można stawiać także poza sezonem, bo całość prac wykonywana jest na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali pamiętajmy, żeby zlecić całość prac doświadczonym specjalistom.

Adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]