Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną obsługę należności w firmie

Usługi z zakresu finansów

Szukasz szczegółowych informacji dotyczących Flobo? Skieruj się na flobo.io

Prowadzący własne firmy stale szukają narzędzi, które pomogą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a jednocześnie ograniczyć czas przeznaczany na obsługę uciążliwych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale też obsługuje windykację zaległych należności.

Na czym polega automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo zbiera dane o wystawionych fakturach, a później nadzoruje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich ma nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych ważnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko ogromnych podmiotów, ale także i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca wystawiają tylko 100 dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną pożyteczną funkcję, niesłychanie przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie napotykają problemy z unikającymi opłat klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – zobacz czy przyda się w twoim przedsiębiorstwie

Nie jesteś przekonany czy aplikacja Flobo to przydatne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo dostarcza kilka typów automatycznej obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która idealnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie księguje przelewy abonamentowe, tym samym rewelacyjnie sprawdzi się w uczelniach językowych czy prywatnych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Flobo przyda się także hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w ustalonych transzach. A co z firmami świadczącym różne usługi? Gdy pomiot za wykonanie usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]