Catering na imprezy – kompleksowa usługa, która się opłaca

Usługi

Catering na imprezę - więcej o tej usłudze.

Lato obfituje w niezwykle modne w ostatnim czasie imprezy plenerowe i pikniki firmowe, ale tak naprawdę przez cały rok w rozmaitych miejscach kraju organizowane są bankiety, sympozja bądź benefisy. Wszystkie te imprezy wymagają odpowiedniej oprawy, której niezbędną częścią jest profesjonalnie przygotowany i zaserwowany catering. Idealnym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Smakowite dania, profesjonalna obsługa – o cateringu na imprezy

Zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie wyprawisz piknik albo zabukowałeś salę bankietową? Wspaniale!! Teraz musisz zadbać o to, aby zaproszeni na event goście mieli dostęp do smacznych trunków, ciepłych potraw oraz przekąsek. Weź pod uwagę, że w czasie prestiżowych wydarzeń nie można ustawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu i oczekiwać, że uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Istotna jest cała oprawa – odpowiedni rozkład stolików, dopasowane dekoracje, jak również prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy imprezy na pewno docenią też, jeśli potrawy będą wyglądać na talerzu niczym w uznanych restauracjach, a posiłki będą serwować im profesjonalni kelnerzy.

Wskazówki dotyczące posiłków i nie tylko – zalety profesjonalnego cateringu imprezowego

Atutem zlecenia oferty cateringu na imprezę jest z pewnością to, iż wynajęta ekipa nie tylko przygotuje pyszne menu, ale także szczegółowo zadba o całą jego otoczkę. Potrawy zostaną dostarczone we wskazane miejsce, zespół firmy cateringowej zamontuje oraz udekoruje stoliki, a potem profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać obecnych w czasie bankietu. Na życzenie zamawiającego, na ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej sali, kucharze mogą umilić czas gościom popisem live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną okazją, by prześledzić z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Należy skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa w branży od lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego typu imprez, zarówno tych takich na setki gości, jak i niewielkich. Podczas ustalania niuansów zlecenia podpowie ona, jakie przekąski, dania i napoje perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]