Co można zlecić firmie detektywistycznej?

Usługi

Usługi detektywistyczne zyskują w Polsce popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw sądowych, znaleźć bezcenne informacje na temat pracowników, a także członków rodziny. Profesjonalne biuro detektywistyczne świadczy kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi warunków sprawowania opieki nad małoletnim, zasadności wystawienia tzw. L-4, wierności małżonka lub ustalenie źródeł zarobku. Biura detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z zakresu prawa czy nowych technologii, dzięki którym pozyskanie cennych danych jest bez wątpienia prostsze.

Firma detektywistyczna – kto najczęściej korzysta z jej usług?

Do agencji detektywistycznych zwykle zgłaszają się osoby chcące wykazać niewierność małżonka i przedstawić je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się także zlecenia dotyczące ustalenia pobytu dziecka, które padło ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Obszerne spektrum usług oferowanych przez profesjonalne agencje detektywistyczne powoduje, że z ich wsparcia korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy pragnące zweryfikować swoich pracowników. Jest to popularne przede wszystkim w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji lub kontraktów z tzw. klauzulą poufności, która zobowiązuje pracownika do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczne wyposażenie, które umożliwia w efektywny i szybki sposób zdobyć niezbędne dane. Są to między innymi profesjonalne kamery, lokalizatory GPS czy aparaty. Ich personel ma również biegłość w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport sporządzony przez detektywa to niezbity dowód, który można wykorzystać podczas toczącej się sprawy sądowej.