Coaching kariery – dlaczego warto skorzystać z niego skorzystać?

Usługi

Nie zwlekaj! Sprawdź świetną ofertę coachingu kariery w rozsądnej cenie.

Profesjonalne doradztwo zawodowe pomoże odkryć swoje mocne strony oraz zagospodarować skryty potencjał. Czy warto rozwijać swoje umiejętności zawodowe? Na czym dokładnie polega coaching kariery?

W czym może pomóc coaching kariery?

Coaching kariery odbyty z profesjonalnym doradcą zawodowym pomaga nie tylko tym, którzy zaledwie rozpoczęli swoją karierę, ale też doświadczonym pracownikom, którzy przygotowują się do zmiany pracy, czują strach przed transformacjami na rynku pracy czy też chcą przetrwać przekształcenia w przedsiębiorstwu. Wykwalifikowany doradca zawodowy pomaga na wielu płaszczyznach – objaśnia jak przyszykować się do rozmowy o pracę, by pozytywnie przejść proces rekrutacji, a także jak podnieść tzw. umiejętności „miękkie” i inne kompetencje, niezbędne w pracy. Coach kariery zajmuje się też wsparciem w odpowiednim opracowaniu dokumentów, na przykład CV, portfolio osiągnięć lub listu motywacyjnego, tak, aby wzbudziły ciekawość u ewentualnych pracodawców, a zatem podniosły szansę na to, że kandydat będzie dopuszczony do następnych etapów rekrutacji. Nie bez znaczenia jest też pomoc coacha kariery w zakresie autoprezentacji – to jeden z głównych aspektów, na który zwracają uwagę specjaliści od rekrutacji.

Coaching kariery – kto może na nim zyskać?

Pragniesz prowadzić swoją karierę zawodową tak, aby ostatecznie odnieść uznanie na rynku pracy? A może zastanawiasz się czy zmienić specjalizację, ale nie masz pewności, jaka praca przyniesie Ci satysfakcję i jednocześnie porządne zarobki? Coaching kariery spowoduje, że zidentyfikujesz swoje słabe i silne cechy, zaczniesz posługiwać się czające się w Tobie możliwości i odnosić sukcesy zawodowe. Biegły coach kariery wspomoże również managerów wyższego szczebla oraz innych doświadczonych pracowników poszukującym rzetelnego doradztwa. Zanim dojdzie do pierwszego spotkania dochodzi do wyznaczenia potrzeb doradczych – to wtedy zostaje ustalone cele uczestnika sesji, jakiego wsparcia potrzebuje i jaka liczba konsultacji z coachem kariery pozwoli dotrzeć do zaplanowanego celu.

Jan Kłusak - doradca HR, coach biznesu, psycholog

Mob.: +48 500 456 374
E-mail: [email protected]