Duży bałagan? Skorzystaj z usługi opróżniania piwnic

Usługi

Czas wiosenny to okres m.in. poddaszy, garaży i pomieszczeń gospodarczych. Chcesz zadbać o ład w swoim domu? Sprawdź, czemu warto zlecić kompleksowe sprzątanie mieszkań i piwnic.

Sprzątanie mieszkania i piwnicy – to nie takie proste!

Posprzątanie zagraconej piwnicy to duże wyzwanie – należy wyrzucić nie tylko z zajmującą pomieszczenie niesprawną elektronikę, sprzęty czy stare przetwory, ale również zatroszczyć się o wywiezienie wszystkiego do punktu utylizacji. Wyrzucenie niebezpiecznych odpadów do odpadów komunalnych niebezpieczne dla środowiskanaturalnego i podlega karze. Mieszkańcy dużych miast jak np. Kraków nie muszą samodzielnie sprzątać domowych strychów i piwnic – działają tam firmy oferujące profesjonalne sprzątanie mieszkań i piwnic. Usługa jest przeznaczona dla ludzi, którzy nie mają ochoty czy też czasu na segregowanie i pakowanie śmieci – wolą, żeby zajęli się tym eksperci. Firmy oferujące sprzątanie mieszkań uporają się z rozmaitymi rodzajami śmieci – odpadami wielkogabarytowymi, niebezpiecznymi, meblami, elektrośmieciami (sprzęt komputerowy, AGD i RTV), dywanami, jak również gruzem i odpadami budowlanymi.

Jak przebiega sprzątanie piwnic i mieszkań?

Ekipa firm oferujących sprzątanie mieszkań i piwnic przyjeżdżają do klientów i na miejscu rozprawiają się z bałaganem. Przedsiębiorstwa tego typu świadczą wszechstronne usługi porządkowe – udostępniają pojemne kontenery oraz worki na odpady, pomagają załadować do nich odpady, wynieść je z mieszkania lub domu, a później przetransportować do miejsca utylizacji. Firmy te dysponują flotą pojazdów przystosowanych do wywozu rozmaitego rodzaju odpadów i błyskawicznie radzą sobie z zagraconymi strychami i piwnicami. Cena za usługę jest zwykle zależna od zakresu zrealizowanych prac.