Jakie usługi oferuje projektant wnętrz?

Usługi Usługi branży budowlanej

Jeśli potrzebujesz zamówić projektowanie wnętrz Kraków, skieruj się na https://joannaklusak.com/oferta/

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których żyjemy, ma duże oddziaływanie na nasz nastrój. Należy więc zadbać o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszelkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, gdyż optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają najczęściej trzy projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz często nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. Aby jego propozycje zostały zrealizowane, zazwyczaj potrzebny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów wnętrz, architekt zapewnia także pomoc przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]