catering do firm, catering biurowy

Kawa i przekąski dla uczestników szkoleń – o usłudze cateringu dla firm

Usługi

Szkolenie, ważne spotkanie biznesowe czy konferencja – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo niechybnie pewnego dnia stanie przed problemem organizacji takiego eventu. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które na ogół nie są w zakresie czynności realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. dostarczenie przekąsek oraz napojów dla jego zaproszonych gości. Jeśli organizowane spotkanie zainteresuje znaczne tłumy, wypada zamówić na tę okazję usługę cateringu biurowego.

Catering firmowy – na czym polega ta usługa?

Konferencje i warsztaty biznesowe to eventy, które przeważnie trwają po 5-7 godzin, w wielu przypadkach także przez parę dni z rzędu. Ich partycypanci otrzymują ścisły program prelekcji, pomiędzy którymi zaplanowane są średnio dwie kwadransowe przerwy, podczas których ciężko jest zjeść kompletny obiad w najbliższej kafeterii. Stąd nieodzowne jest udostępnienie gościom napojów i drobnych przekąsek, które mogą szybko spożyć w czasie przerwy, a jeśli organizator pozwoli, także zanieść ze sobą na salę, w której trwa szkolenie. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, a także z niewielkimi przekąskami, które można skonsumować bez niebezpieczeństwa zabrudzenia odzieży czy dłoni. W ramach usługi cateringu firmowego użyczany jest również sprzęt do przygotowania napojów gorących.

Dlaczego warto zamówić usługę bufetu kawowego?

Bufet kawowy jest nadzwyczaj istotna, daje wszak uczestnikom chwilę odpoczynku po kilku godzinach głębokiej koncentracji. Co więcej jest to także szansa kontaktu z innymi gośćmi oraz przeanalizowania w swobodnej atmosferze spraw omawianych na spotkaniu. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który widuje się na korytarzach firm, nie ma szans dorównać świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ważnych konferencji czy płatnych warsztatów nie mogą wszak pić z papierowych kubków, spożywając własnoręcznie zrobione bądź kupione po drodze w piekarni kanapki. Zamówienie usługi cateringu firmowego podkreśli więc rangę szkolenia i zarazem pokaże, że jego organizator zadbał też o dobre samopoczucie gości.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]