Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Transport, spedycja, logistyka Usługi

Zdobądź więcej informacji o ofercie parkingu przy lotnisku Kraków na pandaparking.pl.

Wygoda, możliwość przybycia nawet w bardzo odległe miasta naszego globu oraz szybkość – to nadrzędne plusy podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły ogromną popularność. Podróż, której elementem jest lot samolotem, wiąże się aczkolwiek z drobnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia konieczność dotarcia na lotnisko – a masa osób w tym celu musi wszak przejechać wiele kilometrów. Tak daleką trasę najwygodniej jest pokonać własnym samochodem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne zagadnienia łączące się z przyjazdem na lotnisko własnym autem rozwiąże skorzystanie z monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Utwardzony parking przy lotnisku w Balicach – odpoczywaj bez trosk, twój samochód jest bezpieczny

Wylatujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dojechać własnym autem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu w niewielkiej odległości od samego lotniska. W tym czasie nie muszą naturalnie zamartwiać się o swoje auto, bowiem parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa auta pilnować będą ochroniarze, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja elektronicznej rezerwacji, zatem nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca zostawić samochodu. Parking jest dodatkowo w całości utwardzony, co jest niesłychanie istotne podczas silnych opadów śniegu lub deszczu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na pomoc jego obsługi

Jeżeli zdecydujemy się na ofertę parkingu monitorowanego w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się także szeregu ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez problemów. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia sposobność skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Na dodatek podróżni mogą liczyć na wsparcie personelu parkingu w nagłych przypadkach, jak np. rozładowany akumulator albo obniżenie ciśnienia w oponach.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]