Kredyt dla zadłużonych – to możliwe

Usługi Usługi z zakresu finansów

Uzyskanie kredytu bez zdolności kredytowej nie należy do najprostszych zadań – firmy pożyczkowe i banki drobiazgowo sprawdzają klientów i stawiają im duże wymagania. Istnieją jednak sposoby na zdobycie dodatkowych środków.

Kredyt bez zdolności kredytowej – czy to możliwe?

Przy sprawdzaniu zdolności kredytowej instytucje biorą pod uwagę różne czynniki – jedne instytucje preferują klientów zatrudnionych na etat, a inne udzielają kredytów również osobom na kontraktach lub innych umowach cywilnoprawnych. Niezależnie od tego czy idzie o kredyt gotówkowy klientów indywidualnych, czy dla firm, warto przede wszystkim zwrócić się do profesjonalnego doradcy, który doskonale zna ofertę instytucji finansowych i banków i będzie w stanie dobrać najkorzystniejszą opcję.

Znajdź kredyt bez zdolności kredytowej

Czasem wystarczy tylko jedna pominięta rata zobowiązania, żeby znaleźć się na liście dłużników. Banki skrupulatnie sprawdzają informacje o klientach zamieszczone w BIK, dlatego kredyty gotówkowe dla zadłużonych mogą wydawać się całkowicie nieosiągalne. Na szczęście nawet osoby figurujące w bazach dłużników lub zadłużone mogą otrzymać dodatkowe środki finansowe. Sposobem jest na przykład posiadanie zabezpieczenia w postaci nieruchomości, gospodarstwa rolnego czy gruntu.

Kredyt gotówkowy bez BIK – środki na dowolny cel

Kredyt zabezpieczony nieruchomością to nie wszystko, kredyty gotówkowe bez BIK pomagają uzyskać środki również w inny sposób. Na rynku dostępne są oferty dopasowane do potrzeb różnych grup klientów, np. kredyty na wyciąg z konta. To propozycja dla osób, które mają dochody jednak nie mogą przedłożyć zaświadczenia o zatrudnieniu.