Masz problem z aktualizacją WordPressa? Zleć to specjaliście!

Tematyka witryn internetowych Usługi

Opieka WordPress - sprawdź informacje o ofercie na https://wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, opracowany głównie jako platforma blogowa, ekspresowo stał się niezwykle popularnym CMS-em. Dzięki temu, iż jest szybki oraz łatwo można przyswoić sobie zasady posługiwania się nim, wykorzystuje się go obecnie do projektowania sklepów internetowych oraz skomplikowanych stron firmowych. Jednakże ten system zarządzania treścią bywa powodem problematycznych sytuacji, w związku z tym istotną i pomocną usługą jest aktualizacja WordPressa.

Dlaczego trzeba zlecić utrzymanie WordPressa znawcy?

Podstawą bezpieczeństwa strony www jest z pewnością aktualizowanie jej do najnowszej edycji systemu zarządzania treścią. Nieraz jednakże firmy po postawieniu strony zaniedbują regularną instalację nowych wersji CMS-a czy aktualizacji używanych wtyczek, przez co narażają stronę na ataki cyberprzestępców czy zawirusowanie. W dodatku, mimo że WordPress jest stosunkowo nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować nieoczekiwanymi trudnościami z należytym działaniem sklepu lub strony. W związku z tym konieczne jest, żeby działanie to wykonał zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeśli nie mamy w firmie wydziału technicznego, rekomenduje się polecić aktualizację WordPressa ekspertowi.

Do kogo adresowana jest usługa opieki nad stroną?

Usługa opieki nad stroną to oferta kierowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, tak małych jak i większych przedsiębiorstw, którym zależy na sprawnym oraz nieustannym działaniu ich strony firmowej oraz zabezpieczeniu jej zasobów i baz danych. Oferta ta pomocna jest także freelancerom oraz blogerom mającym prywatne strony. W podstawowym dostępnym pakiecie zawarta wykonanie aktualizacji CMS-a, wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych i likwidowanie skutków cyberataków. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są również wszelkiego rodzaju monitoringi (między innymi zmian wtyczek, logowań użytkowników oraz zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]