Nie martw się o auto w czasie wylotu – skorzystaj z parkingu przy lotnisku

Transport, spedycja, logistyka Usługi

Wszystko o parkingu Balice znajdziesz pod tym adresem

Latanie jest popularnym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego samochodu, pojawi się pytanie: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Twoje auto pod opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podrzucenie pod port lotniczy, a później o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu dużych lotnisk, np. w podkrakowskich Balicach, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy zostawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego samochodu pilnuje wyszkolona ochrona, , a zaparkowane auta podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]