Pamiątka z czasu ciąży – sesja ciążowa

Nasze porady Usługi

Ciąża to szczególny czas w życiu zarówno przyszłej mamy, jak i przyszłego taty. Oczekiwanie na przyjście na świat maluszka wywołuje szereg uczuć, jak m. in duma oraz radość. Ten magiczny czas bezsprzecznie warto uwiecznić. Świetnie sprawdza się w tym celu seria zdjęć, która nazywana jest sesją ciążową. Na tego rodzaju sesje decyduje się dzisiaj wiele małżeństw spodziewających się przyjścia na świat potomka. Aktualnie wykonać je możemy nie tylko w dużych aglomeracjach, jak Kraków oraz Katowice, ale też w małych miejscowościach.

Sesja ciążowa – czym jest ta usługa?

Usługa foto polegająca na przygotowaniu serii zdjęć kobiety, która niebawem ma urodzić dziecko – tak w kilku słowach można opisać przedmiot sesji ciążowej. Dobrze jest jednak pamiętać, że na tych fotografiach można uwiecznić nie tylko przyszłą matkę, ale też przyszłego ojca, jak również ich starsze potomstwo, jeśli para już takowe posiada. Fotograf dołoży wszelkich starań, aby na ujęciach widoczny był cały wachlarz uczuć, który towarzyszy małżeństwu oczekującemu na pojawienie się na świecie potomstwa.

Sesja ciążowa – gdzie może mieć miejsce?

Rodzice mają duży wpływ na dobór miejsca przeprowadzenia sesji zdjęciowej. Sesja ciążowa na ogół ma miejsce w mieszkaniu przyszłej mamy. Zdjęcia można natomiast wykonać także w studio fotograficznym oraz na otwartej przestrzeni. Niezależnie od wyboru miejsca fotograf dołoży wszelkich starań, aby kobieta poczuła się swobodnie i komfortowo. Tylko w takiej sytuacji otrzymamy naprawdę świetne ujęcia, na których widać radosną przyszłą matkę z równie szczęśliwym ojcem dziecka. Niezaprzeczalnie sesja ciążowa jest świetnym pomysłem, gdyż jest pamiątkę dla mamy i taty, a w przyszłych latach będzie również rewelacyjnym upominkiem dla dziecka. Dzisiaj mnóstwo małżeństw decyduje się na prowadzenie albumu dokumentującego kilka pierwszych lat życia dziecka. Fotografie z dobrze zrealizowanej sesji ciążowej są świetnym zalążkiem takiej księgi.