Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja bezpieczeństwa twojego samochodu!

Transport, spedycja, logistyka Usługi

Większość osób udających się w podróż samolotem nie przyjeżdża na lotnisko własnym autem, ale prosi kogoś o przywiezienie lub przybywa taksówką. Uznaje się, iż tak jest lepiej, bo w innym wypadku powstałby problem, gdzie zaparkować samochód na czas wyjazdu. Warto jednak wziąć pod uwagę rozwiązanie, jakim jest skorzystanie z usług strzeżonego parkingu przy lotnisku. Bezpieczny parking długoterminowy, który również przeznaczony jest dla krótszych postojów, zlokalizowany jest przy lotnisku Kraków – Balice. Jego oferta przeznaczona jest dla wszystkich podróżnych, którzy korzystają z lotniska, chcących pozostawić swój samochód w zaufanym miejscu na cały okres swojej nieobecności.

Parking przy lotnisku – dlaczego opłaca się zostawić tu samochód?

Największą zaletą tego rozwiązania jest oczywiście wygoda, bo daje to możliwość przybycia na lotnisko swym pojazdem. Nawet jeśli parking zlokalizowany jest w pewnej odległości od lotniska, nie jest to żaden problem, ponieważ obsługa parkingu gwarantuje transfer podróżnych z parkingu do portu i z portu na parking. Trwa to zaledwie kilka minut, a same przejazdy organizowane są od razu. Ponadto klienci mają pewność bezpieczeństwa parkowanego samochodu, o co dbają nie tylko standardowe środki ochrony. Parking jest także ubezpieczony, a więc tak strzeżony samochód jest na pewno lepiej chroniony niż zostawiony w przydomowym garażu, gdzie zawsze może być narażony na kradzież pod nieobecność, zwłaszcza dłuższą, właściciela. Zaletą tego rozwiązania są także ceny niższe niż można się spodziewać, a więc jest to opłacalne zarówno w przypadku krótkoterminowego, jak i długoterminowego postoju samochodu.

Parking przy lotnisku – usługi dodatkowe

Klienci korzystający z parkingu zlokalizowanego w podkrakowskich Balicach mają do dyspozycji wiele udogodnień. Przede wszystkim mogą udać się w podróż kompletnie nie obawiając się o bezpieczeństwo powierzonego pojazdu, ponieważ jest on zabezpieczony wszelkimi środkami. Wjazd na parking zabezpiecza szlaban oraz ogrodzenie. Bezpieczeństwo zapewnia nowoczesny monitoring oraz oświetlenie, a także doskonale wykwalifikowana ochrona, dozorująca całodobowo. W razie dłuższego wyjazdu, po powrocie klienci parkingu mogą skorzystać z dostępnego rozrusznika i kompresora lub poprosić o pomoc w uruchomieniu samochodu obsługę. Powrót jest również tym bardziej bezproblemowy, iż po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić na parking pod numer znajdujący się na karcie parkingowej, aby już po krótkim czasie móc wsiąść do podstawionego busa, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w cenę postoju, która jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu często mogą liczyć na różnego rodzaju promocje.