Port lotniczy Kraków – parking przy Balicach

Transport, spedycja, logistyka Usługi

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się gdzie postawić samochód? Chcesz wygodnie dotrzeć do portu lotniczego, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje strzeżony parking przy lotnisku! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i jakie udogodnienia gwarantuje?

Parking przy Balicach – transport bezpośrednio do hali odlotów

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum miasta o około pół godziny jazdy autem, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszy jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Z pomocą przychodzi parking strzeżony znajdujący się blisko portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie kilometr, a transfer bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto zauważyć, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking w Balicach – utwardzona nawierzchnia

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice posiada 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i monitorowane przez 24 godziny na dobę, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Do tego pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zostawić na cały okres wyjazdu – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa WiFi, jak również skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po 2-tygodniowych wojażach w egzotycznym kurorcie Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy Balicach jest wyposażony w urządzenie rozruchowe i kompresor. Postój można opłacić gotówką na miejscu lub przelewem internetowym.