Profesjonalna opieka nad grobem

Usługi

Chcesz dowiedzieć się, komu zlecić opiekę nad grobami Kraków? Na co czekasz? Koniecznie wejdź na http://www.pong-malopolska.pl

Oblicze miejsc spoczynku zmarłych bliskich jest świadectwem naszej pamięci. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zająć – także, jeśli groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Prawdziwe problemy zaczynają się jednak, jeśli naszych bliskich pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to na szczęście, że miejsca spoczynku muszą zostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na taką usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno spotkać również emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mają siły. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często proponują również pochodne usługi, takie jak zakładanie ławek albo pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty oraz korekty napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Stawki, które będziemy musieli zapłacić osobom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych krewnych są naprawdę różne. Zależne są w szczególności od rodzaju pomocy – jeśli decydujemy się na tylko pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 PLN. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek co cztery tygodnie, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem nawet czterystu zł rocznie. Pamiętajmy, że koszty zależne są również od rozmiarów grobów, a najdroższe będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]