Projekty budowlane – skorzystaj z usług pracowni architektonicznej

Usługi Usługi branży budowlanej

Zobacz Kraków architekt na joannaklusak.com

Biuro architektoniczne oferuje obszerny wachlarz usług – realizuje fantazje klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w wygodnym i ustawnym domu, ale też adresuje ofertę do firm czy instytucji. Architekt wykonuje całościowy projekt obiektu, a następnie czynnie pilnuje postępu prac, planuje odnowę budynku albo występuje z propozycją aranżacji już gotowych domów, jak również projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym pomoże Ci doświadczone biuro projektowe?

Interesują Cię ciekawe, niespotykane projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się spośród innych budynków w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie nowoczesny, a równocześnie po prostu komfortowy? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Wśród projektów oferujemy zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany zgodne z najświeższymi trendami architektonicznymi.

Biuro projektów – co pomogliśmy zrealizować

W portfolio posiadamy zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy domków jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje to między innymi zakłady opiekuńczo-lecznicze, budynki rekreacyjne, biura i pensjonaty. Organizacja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu, a także osobistych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektów może także przygotować plan pojemnych i praktycznych garderób, dzięki którym możliwe jest najlepsze wykorzystanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]