Przekąski cateringowe – mały, wygodny poczęstunek dla gości

Usługi

Szukasz szczegółowych wiadomości o pełnej ofercie finger food cateringu? Świetnie trafiłeś! Skieruj się na https://lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Organizacja nawet ogromnego przyjęcia nie jest kłopotliwa, gdy mamy pod dostatkiem wolnego czasu na zamawianie niezbędnych produktów oraz późniejsze własnoręczne przygotowanie z nich smakowitych przekąsek dla zaproszonych gości uroczystości. Co prawda nie wszyscy mają taką swobodę, ale nie oznacza to też, iż trzeba odpuścić pomysł celebracji znaczącego wydarzenia. W takim przypadku zalecamy poszukać usług tzw.cateringu kanapkowego.

Przekąski cateringowe – umożliw gościom prowadzić luźną pogawędkę

Finger food catering, a więc po prostu catering kanapkowy, to oferta adresowana z reguły do klientów biznesowych, jednakże korzystają z niej regularnie także osoby prywatne oraz różne stowarzyszenia planujące ekskluzywne bankiety. Polega ona na dostarczenie na uroczystość dań z gatunku finger food, innymi słowy drobnych przekąsek, które da się zjeść na stojąco i bez potrzeby użycia widelca. Perfekcyjny finger food nie wymaga nawet użycia talerza – to przekąska na “jeden kęs”. Finger food to najczęściej koreczki, kanapki albo tartoletki owocowe oraz warzywne. Ta odmiana cateringu rewelacyjnie sprawdza się na spotkaniach, podczas których organizatorom zależy na bliskiej interakcji uczestników. Umożliwia on prowadzenie nieskrępowanych konwersacji, przy czym nie ogranicza kontaktu tylko do gości siedzących przy jednym stoliku.

Catering kanapkowy – tańszy niż szykowne dania

Zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni dostrzegą atuty, jakie niesie zamówienie przygotowania cateringu finger food firmie zewnętrznej. Przede wszystkim tym sposobem pozbywamy się kłopotów z rozmieszczeniem stolików oraz stresu z usadzaniem gości uroczystości. Schłodzone i ciepłe napoje oraz potrawy ułożone są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy ma na to ochotę. Ułatwia to organizację eventów przede wszystkim w niedużych aulach, gdzie ustawienie optymalnej liczby stolików byłoby problemem. Catering bazujący na przekąskach od razu sprawia także, że impreza ma mniej formalną, przyjemniejszą atmosferę. Wypada zaznaczyć, iż menu z małych przekąsek jest zwykle tańsze niż wyrafinowane obiady, a dodatkowo zapewnia większą swobodę dobrania ich do potrzeb żywieniowych gości uroczystości. Co najważniejsze, catering finger food nie wymaga dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to częstokroć stanowiło główną przeszkodę przy planowaniu imprez firmowych.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]