Przyjęcia weselne – wybierając dom weselny rozważ kilka czynników

Usługi

Jeżeli potrzebujesz zlecić organizację przyjęć weselnych w Krakowie, wejdź na https://bit.ly/3j1r0Q3.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym krewni nowożeńców oraz sproszeni goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a często nawet lat. Jeżeli młoda para zechce wyprawić przyjęcie dla znacznej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z którym będzie musiała się zmierzyć, jest zarezerwowanie najlepszego lokalu na wesele, w którym uczestnicy będą bawić się w ten ważny dzień w komfortowych warunkach.

Lokal na wesele – wybierz kompleksową obsługę

Wybierając salę na wesele narzeczeni powinna wziąć pod uwagę parę istotnych czynników. Na wstępie musi znać liczbę zaproszonych znajomych i krewnych, by uzyskać pewność, iż w wybranej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, by mieli gdzie tańczyć. Ponadto nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od miejsca ślubu położona jest sala weselna i czy dojazd do niej będzie prosty. Jeśli na uroczystość zaproszeni są bliscy i znajomi mieszkający w innym województwie, trzeba poszukiwać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się bogata baza noclegowa. Kolejnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, czyli przystrojenie sali, wybranie menu i znalezienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Takie tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują wsparcie w obszarze wszechstronnej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – dom weselny na 130 zaproszonych

Młode pary z południa Polski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą zorganizować wesele w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne wyprawia się od dziesięcioleci, a każde z nich ma zniewalającą oprawę. Pałac posiada cztery sale gotowe pomieścić około 130 gości. Imprezę można zorganizować również w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez mała 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że umiejscowiony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegową. Podróż orszaku weselnego z kościoła do sali weselnej nie trwa zatem dłużej niż pół godziny.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]