Smaczne i piękne dania – dlaczego warto zamówić catering na wesele

Usługi

Dalsze informacje o cateringu na wesele - zajrzyj tu.

Przyjęcia okolicznościowe, będące na ogół istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo chrzty, komunie czy wesela, od lat nie są już organizowane w mieszkaniach zaledwie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Współcześnie są to imprezy, na których bawi się nierzadko ponad sto osób. Zrozumiałe jest zatem to, iż jedna osoba nie będzie w stanie samodzielnie zaplanować jadłospisu, a później przygotować oraz dostarczyć posiłki uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli świętowanie może trwać kilka godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też wynikł wysoki popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – postaw na profesjonalnych kelnerów i szefów kuchni

Urządzanie imprezy weselnej to ogromny stres, spowodowany dziesiątkami godzin straconych na wybór ozdób sali, wysyłanie zaproszeń , sporządzanie listy gości czy poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również potrzeba zamówienia odpowiedniej ilości przekąsek oraz napojów podawanych w trakcie zabawy, a co istotne – przyrządzanie ciepłych dań, które zachwycą gości i zgromadzą ich wszystkich przy stole. Najważniejszy posiłek na imprezie weselnej powinien mieć odpowiednią oprawę. Goście wszak oczekują tego, by stoliki były pięknie przystrojone i prawidłowo nakryte, dania były apetyczne i atrakcyjnie ułożone na talerzach, a także aby obsługa profesjonalnie donosiła biesiadnikom następne posiłki. Taki poziom organizacji mogą zagwarantować tylko firmy cateringowe zatrudniające zawodowych managerów, szefów kuchni oraz kelnerów, wprawionych w obsłudze imprez zarówno w plenerze, jak i tych urządzanych w domach weselnych.

Catering na wesela – menu dopasowane do konwencji przyjęcia

Wesela kierują się swoimi normami, zarówno w kwestii atrakcji dla uczestników, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe zazwyczaj posiadają przygotowaną wstępnie listę oferowanych dań głównych, zakąsek i napojów odpowiadających konwencji wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy bądź otrzymać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej pracownikiem. Zamawiający może zatem samemu skomponować jadłospis z zaproponowanych potraw. Należy jednakże zaakcentować, że firmy świadczące usługę cateringu weselnego są także otwarte na nowe propozycje i częstokroć na życzenie zamawiającego zgadzają się przygotować unikalne zestawy dań.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]