Wygodny transport busem do Holandii

Transport, spedycja, logistyka Usługi

Polacy są dzisiaj jedną z najliczniejszych mniejszości w Holandii. Badania podają, że w Niderlandach mieszka już więcej niż ćwierć miliona polskich obywateli. Tak duża liczebność Polonii w Holandii powoduje, iż rośnie zapotrzebowanie na usługi transportowe do tego kraju. Wszyscy organizujący podróż do państwa sławnego z wiatraków i kanałów mają na szczęściedo dyspozycji sporo opcji. Jak więc można dojechać z Polski do Holandii? Jaki ze sposobów będzie najwygodniejszy – podróż samolotem czy autokarem? A może bus do Holandii?

Czym dotrzeć do Holandii?

Sposobów na to, by odbyć podróż z Polski do Holandii jest kilka. Najszybszy z nich to oczywiście samolot. Kursy do Niderlandów organizowane codziennie z wielu małych i dużych portów – m.in. z Warszawy, Katowic, Wrocławia, Gdańska, Modlina oraz Lublina. Jeszcze dłuższa jest lista miejscowości, z jakich wyjeżdżają autobusy rejsowe do Niderlandów. Te opcje mają jednak pewne minusy. Kluczowy z nich to fakt, iż połączenia kończą się tylko w wskazanych przez przewoźnika miejscach. Do końcowej destynacji pasażer musi zaś dojechać na własną rękę.

Komfortowy bus Polska-Holandia

Aby ustrzec się takich komplikacji, warto zdecydować się na transfer busem. To rozwiązanie ma wiele atutów. Busy do Holandii w wielu przypadkach kursują w opcji door-to-door, co znaczy, że kierowca podjeżdża po pasażera we określone miejsce i zawozi go tam, gdzie ten potrzebuje. Nie bez znaczenia jest też to, że busy z Holandii do Polski są bogato wyposażone i gwarantują duży komfort podróży. Pasażerowie do dyspozycji mają m.in. klimatyzację, odtwarzacze filmów, ogrzewanie postojowe, Wi-Fi oraz wygodne fotele i mnóstwo miejsca na nogi.