Wylatujesz na długo? Zostaw samochód na parkingu długoterminowym

Transport, spedycja, logistyka Usługi

Tutaj uzyskasz więcej informacji o lotnisko Kraków parking długoterminowy.

Jedziesz na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Parking przy porcie lotniczym – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Polsce. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez całą dobęparkingu, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa pozostawionych aut pilnują kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co zapewnia, że osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to świetne rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich walizek w pociągu bądź autobusie.

Parking długoterminowy – dlaczego opłaca się z niego skorzystać?

Sporą zaletą parkingu przy lotnisku w w Krakowie są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie kilometr od lotniska. Panda Parking oferuje również bezpłatny przewóz pasażerów prosto pod terminal – jazda trwa jedynie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa przez internet bądź przez telefon – szybko i bez problemów, a anulowanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) ewentualnie przelewem bankowym. Dodatkowym pozytywem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody i bezpieczeństwa pojazdu.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]