Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Usługi

Kliknij tu jeśli jesteś zainteresowany serwis okien Warszawa cennik

Cyklicznie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie utracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje profesjonalny serwisant? Czemu warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i wypaczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien źle wpływają także warunki atmosferyczne – skrajny żar i mróz, opady czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez długi czas. O ile proste działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy zatrudnić serwisanta. Specjaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien przeprowadzi także wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga zredukować straty ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista może również zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez instalację dodatkowych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]