Najważniejszy mebel w domu – stół do jadalni

Wyposażenie i urządzanie wnętrz

Zamów stół dębowy rozkładany na https://bit.ly/3vInL2C.

Czy umieszczony w kuchni, w jadalni czy w wydzielonej dla niego powierzchni loftu, stół zawsze będzie stanowił główny mebel w domu. Tym samym zamawiając stół warto postawić nie tylko na jego intrygujący design, ale też jego jakość.

Stół w mieszkaniu – utrwala relacji z bliskimi

W salonie spędzamy najwięcej wolnego czasu i tam też najczęściej się odprężamy, aczkolwiek to stół w kuchni jest prawdziwym centralnym miejscem w każdej przestrzeni mieszkalnej. Godziny spędzone na wspólnych obiadach i kolacjach z najbliższymi znacząco przyczyniają się do utrwalenia relacji rodzinnych i przyjacielskich. Stół integruje, bo pozwala na bezpośredni kontakt dużej ilości osób na niedużej przestrzeni, co w konsekwencji wyzwala potrzebę komunikacji między członkami rodziny. Wskazane jest zaaranżować dom tak, aby wydzielić w nim przestrzeń na położenie stołu z daleka np. od rozpraszającego uwagę telewizora. W takim układzie nie tylko zwykłe posiłki, ale również przyjęcia imieninowe czy świąteczne pozwolą domownikom skupić się na tym co w danej chwili jest istotne, czyli interakcji z krewnymi czy też z przyjaciółmi. Wiele badań udowadnia dodatkowo, że spożywanie posiłków przy stole pomaga wytworzyć właściwe nawyki żywieniowe także u najmłodszych dzieci. Przy stole konsumujemy posiłki bez pośpiechu i stresu, na co korzystny wpływ ma, naturalnie, spędzanie czasu z rodziną.

Unikalny design i trwałość – zalety rzemieślniczych stołów

Stół do kuchni czy jadalni musi być mocny. Będzie przecież każdego dnia używany, często nie tylko celem zjedzenia obiadu, ale też jako miejsce nauki, zrealizowania jakichś prac, do których potrzeba dużego płaskiego blatu czy ot tak rozrywki, przykładowo układania konstrukcji z klocków z pociechami i gry w karty bądź w planszówki. Nowoczesne designerskie stoły drewna od uznanych projektantów charakteryzują się oszałamiającym wzornictwem, naturalnością surowców użytych do ich wytworzenia (między innymi drewno dębowe czy orzechowe), jak również wysoką wytrzymałością, których brak w asortymencie popularnych salonów meblowych. Twórcy designerskich stołów mają w swojej ofercie również stoły rozkładane, użyteczne w czasie sporadycznych spotkań w większym gronie bliskich. Zamawiając nowoczesny stół z litego drewna mamy gwarancje, że kupujemy stół, który przetrzyma lata. Mamy również możliwość personalizacji mebla, a w konsekwencji dokładniejszego dostosowania go do dowolnego stylu, w jakim pragniemy urządzać pomieszczenie.

Adres:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]